Blog

قیمت خروس برای قربانی در تهران سال 98 چنده؟ خرید مرغ و خروس قربانی

2019-12-25 توسط - در بازار گوسفند تهران

قربانی مرغ و خروس و یا گوسفند یکی از کارهای پسندیده ای است که خانواده های ایرانی به منظور دفع بلا، چشم زخم انجام می دهند. اما اگر شما هم می خواهید برای قربانی کردن به هر نیتی از قیمت خروس برای قربانی در تهران مطلع شوید بهتر است بدانید ما به عنوان یکی از با سابقه ترین عرضه کنندگان،خرید و فروش مرغ و قربانی خروس در محل و همچنین گوسفندهای زنده می توانیم به صورت آنلاین و یا تلفنی قیمت خروس و هر نوع قربانی دیگر را در اختیار شما قرار دهیم و در صورت خرید شما قربانی را به آدرس درخواست شده حمل کرده و با ماهرترین قصابان، قربانی را ذبح کنیم و حتی آن را به دست نیازمندان برسانیم.

خروس قربانی در تهران

خروس از جمله طیوری است که بیشتر مردم آن را برای قربانی کردن به نیت های مختلف انتخاب می کنند. اما اگر شما یکی از ساکنین تهران هستید و به دنبال مناسب ترین قیمت خروس برای قربانی در تهران هستید، مطمئنا به سختی می توانید خروس ارزان قیمت و خروس گوشتی را برای قربانی،چشم زخم، دفع بلاو و ذبح کردن به دست آورید زیرا بیشتر مناطق شهری به محل نگهداری مرغ و خروس ها دور هستند پس به شما پیشنهاد می شود با ما تماس بگیرید تا هرگونه سفارش شما جهت خرید مرغ و خروس برای قربانی در تهران را انجام دهیم و قربانی شما را در هر نقطه ای از کشور به صورت زنده تحویل دهیم. این سایت می تواند با ارائه دادن ماهرترین قصابان در محل، کار ذبح را انجام دهد. تنها کافیست به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با ما به عنوان یکی از بزرگترین مرکز فروش طیور زنده و همچنین گوسفندان گوشتی تماس بگیرید. ما خدمات خروس قربانی در تهران را به بهترین نحو ارائه می دهیم.

شماره تماس همراه: *******

آدرس ما: تهران – شریعتی – خیابان مسکن – جنب بانک رفاه

قیمت خروس برای قربانی

قیمت خروس برای قربانی

معمولا با توجه به عمر طیور یعنی اینکه مرغ و خروس چند ساله باشد و همچنین مقدار وزنی که مرغ و خروس دارد قیمت خروس برای قربانی می تواند در نرخ های مختلفی عرضه شود اما خوب است بدانید همیشه قیمت مرغ و خروس های محلی از طیوری که به صورت ماشینی تولید می شوند گران تر خواهند بود. پس اگر این سوال را دارید که قیمت خروس برای قربانی در تهران سال 98 چنده؟ بهتر است بدانید با توجه به نوسانات گوشت گرم در کشور و همچنین گران شدن غذای دام و طیور به صورت هر روزه، فروشندگان طیور مانند مرغ و خروس زنده و دام زنده در این سایت قیمت خروس برای قربانی و دیگر طیور زنده و گوسفند برای قربانی  را به صورت روزانه ارائه می دهند. بنابراین شما این امکان را دارید تا قبل از خرید قربانی از قیمت آن مطلع شوید.

خرید مرغ و خروس قربانی

یکی از آداب و رسومی که در بین ایرانیان بسیار به آن اهمیت داده می شود قربانی کردن گوسفند، مرغ و خروس به مناسبت های مختلفی مانند تولد نوزاد، خرید ماشین و ملک، چشم زخم، برگشتن از زیارت و بسیاری موارد دیگر می باشد. اما معمولا در برخی از استان های کشور مانند تهران که شرایط نگهداری گوسفند و حتی مرغ و خروس به سختی امکان پذیر است، خرید مرغ و خروس و همچنین گوسفند زنده با مشکلاتی همراه بوده  که برخی از افراد از  قربانی دادن منصرف می شوند. اما امروزه با توجه به وجود اینترنت و آسان شدن خریدهای آنلاین در هر نقطه ای از کشور چنانچه شما قصد دارید تا به هر نیتی مرغ و یا خروسی را ذبح کنید بهتر است این کار را از فروشندگان خروس قربانی در این سایت  به صورت اینترنتی درخواست کنید. زیرا این وب سایت می تواند با ارائه دادن چندین شماره تلفن تنها با یک تماس شما را با فروشندگان مرغ و خروس و همچنین بهترین نژادهای گوشتی گوسفندان آشنا کرده و در اسرع وقت از قیمت خروس برای قربانی مطلع سازد.

مرغ و خروس سیاه برای قربانی

خرید مرغ برای قربانی

برخی از خانواده ها عقیده دارند که قربانی مرغ و خروس در ایام های مختلف می تواند دفع بلا کرده و سلامتی اعضای خانواده را تضمین کند اما همیشه با خرید مرغ و خروس برای قربانی و یا حتی خرید گوسفند برای قربانی با مشکلاتی رو به رو می شوند و یا از طرفی دیگر ممکن است با دلالانی برخورد کنند که قیمت بالایی به آنها گفته و  فرد را از خرید مرغ و خروس قربانی منصرف کنند از این رو ما به شما پیشنهاد می دهیم برای خرید انواع طیور و همچنین قربانی خروس در محل با فروشندگان مرغ و خروس این سایت ارتباط برقرار کنید. البته توجه داشته باشید عرضه کنندگان مرغ و خروس در این سایت تنها این قابلیت را دارند تا نمونه های خروس و مرغ های ماشینی و محلی را جهت قربانی کردن به شما ارائه دهند پس چنانچه شما قصد خرید نژادهای خاصی از مرغ و خروس ها مانند لاری، زینتی و …. جهت پرورش دادن و نگهداری هستید بهتر است به دنبال فروشندگان دیگری باشید زیرا عرضه کنندگان این سایت تنها می توانند قیمت خروس برای قربانی و همچنین مرغ و خروس های و دیگر طیور گوشتی برای مصرف خانگی را به شما ارائه دهند.

مرغ برای قربانی

قربانی خروس در محل

با توجه به اینکه مردم ایران مسلمان هستند و عقیده ی  فراوان به خونریزی مرغ و خروس قربانی در تهران، کرج ،تبریز ،شیراز ،اصفهان و … به نیت های مختلفی دارند امروزه بسیاری از افراد در این کشور تمایل دارند تا حتما در طول سال قربانی داشته باشند اما از آنجایی که قیمت گوسفند هر روزه رو به افزایش است بسیاری از این افراد به خرید مرغ و خروس برای قربانی روی آورده اند اما در واقع نمی دانند که قیمت خروس برای قربانی تا چه اندازه ای بوده و باید از کجا مرغ و خروس مخصوص قربانی را تهیه کنند. پس بهتر است بدانید ما با داشتن مجوز از دامپزشکی و دریافت تاییدیه در فروش طیور زنده و بهداشتی این امکان را در اختیار داریم تا با خرید اینترنتی شما در هر کجای کشور  مرغ و خروس همچنین گوسفند زنده را در محل به شما تحویل دهیم و در مکان درخواستی شما آن را ذبح کنیم. چنانچه شما تمایل داشته باشید ما می توانیم قربانی شما را به دست نیازمندان برسانیم.

در این رابطه بخوانید:

قیمت بره زنده

قیمت دام زنده

قیمت گوساله زنده

قیمت گوسفند زنده

ارزان ترین قیمت خروس برای قربانی

با توجه به تقاضای بالای خرید مرغ و خروس زنده جهت قربانی در بیشتر شهرها خصوصا تهران تعداد بسیاری از دلالان بدون توجه به بهداشت و داشتن مجوز فروش از طرف ادارات دامپزشکی در بسیاری از نقاط کشور به فروش طیور زنده اقدام کرده اند. این دلالان سعی کرده با ترغیب کردن مشتریان مرغ و خروس های بی کیفیتی را در قیمت های بالایی به متقاضیان عرضه کنند از آنجایی هم که معمولا بیشتر شما ها نژادهای مرغ و خروس و همچنین نژاد گوسفندان را نمی شناسید با پرداخت هزینه های بالا بدون اطلاع داشتن از قیمت خروس برای قربانی خرید خود را انجام داده و با ذبح قربانی و همچنین حمل مرغ و خروس و یا گوسفند تا محل مشکلاتی را متحمل می شوید. پس اگر می خواهید ارزان ترین قیمت خروس قربانی در تهران و همچنین مناسب ترین قیمت مرغ را برای قربانی به دست آورید با ما تماس بگیرید تا طی اولین تماس، سفارش درخواست شده را بدون مشارکت شما در محل ذکر شده به شما تحویل دهیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این سایت (1sheep.ir) با قیمت استثنایی و ارزان به فروش میرسد (جهت خرید به ایدی تلگرامی flw8564@ پیام دهید)
    + +